Bagagerumsväskor - HONDA ACCORD VIII Tourer
Bagagerumsväskor - HONDA ACCORD VIII Tourer
- Utnyttjar hela bagageutrymmets volym
- Antal väskor: 4
- Resväska med hjul 2x, Sportväska 2x
- Färg: svart
- Högklassigt material och bearbetning
- lämplig för HONDA ACCORD VIII Tourer
- årsmodell 07.08 -

- 98 % positiva omdömen
- Toppkvalitet
- snabba leveranser
- förstklassig rådgivning
Fordonsspecifika bagagerumsväskor som passar till din HONDA ACCORD VIII Tourer
Utnyttja platsen i bagageutrymmet maximalt! Våra KJUST väskset är exakt anpassade till bagageutrymmet i HONDA ACCORD VIII Tourer för optimalt utnyttjat utrymme, säker transport och perfekt ordning. Med sina många olika storlekar och format är det speciellt utformade för alla som älskar en aktiv livsstil och värdesätter kvalitet - både på gymmet och helgutflykterna eller på semestern. Alla väskorna i setet har samma eleganta, tidlösa design.
KJUST resväska med hjul övertygar som en högkvalitativ och mångsidig väska med sin smart genomtänkta form, sin moderna design, det slitstarka materialet och de genomtänkta detaljerna. De hållbara hjulen och det ergonomiska teleskophandtaget gör att man rör sig bekvämt på alla typer av ytor med KJUST. Man kan dra resväskan bredvid sig utan större ansträngning och tack vare det stabila bärhandtaget även bära den bekvämt där det är nödvändigt.
Sportväskan från KJUST har en justerbar axelrem och vadderade bärhandtag för att den ska vara bekväm att bära. Då kan man även bära den bekvämt över axeln eller i handen när den är fullastad. I det väl tilltagna huvudfacket finns det gott om plats för sportkläder, handdukar och annan sportutrustning. Tack vare praktiska inner- och ytterfickor kan man även förvara småsaker ordnat. Den smart genomtänkta väskan har dessutom ett separat fack för skor eller smutsiga kläder.
Väskorna från KJUST övertygar inte bara genom sin funktionalitet utan även genom sin tilltalande design. Beställ nu och njut av fördelarna med ett perfekt avstämt set för din HONDA ACCORD VIII Tourer.
Honda är en japansk koncern som förutom bilar även är specialiserad på motorcyklar och utombordsmotorer. Honda har sitt huvudsäte i Tokyo och grundades 1948. Tillsammans med Toyota är Honda en av de få biltillverkarna som arbetar oberoende, alltså inte fusionerar med andra företag och inte behöver skaffa pengar från externa investerare. Honda gäller som världens största tillverkare av motorcyklar och är mycket framgångsrik vad det gäller motorcykelsport.
-
Honda ACCORD VIII Kombi (CW)
-
BilmodellEffektÅrsmodell
-
- Bilmodell
- Honda ACCORD VIII Kombi (CW) 2.0 i (CW1)
- Effekt
- 115 kW / 156 PS
- Årsmodell
- 07.08 - 06.15
-
- Bilmodell
- Honda ACCORD VIII Kombi (CW) 2.2 i-DTEC (CW3)
- Effekt
- 110 kW / 150 PS
- Årsmodell
- 07.08 - 06.15
-
- Bilmodell
- Honda ACCORD VIII Kombi (CW) 2.2 i-DTEC (CW3)
- Effekt
- 132 kW / 180 PS
- Årsmodell
- 07.08 -
-
- Bilmodell
- Honda ACCORD VIII Kombi (CW) 2.4 i (CW2)
- Effekt
- 148 kW / 201 PS
- Årsmodell
- 07.08 -
-