TowTec Elsats 7-polig Databuss specifik - MAXUS EUNIQ 6
TowTec Elsats 7-polig Databuss specifik - MAXUS EUNIQ 6
- Aktivering krävs: Nej
- Avstängning av parkeringshjälpen: Nej
- lämplig för MAXUS EUNIQ 6
- Årsmodell 05.20 -
- 98 % positiva omdömen
- Toppkvalitet
- snabba leveranser
- förstklassig rådgivning
Från tillverkaren TowTec kommer denna speciella 7-poliga elsats för er MAXUS EUNIQ 6. Denna 7-poliga elsats ansluts till det befintliga databussystemet i din MAXUS EUNIQ 6 . En defekt släpbelysning indikeras av fordonets egna system. Obs! För denna elsats behövs ingen kodning av fordonet.
Extratipps från oss: Om ni vill kan ni även stänga av parkeringshjälpen på er MAXUS EUNIQ 6 med en knapp på instrumentpanelen. Denna elsats toppar med en förstklassig, fordonsspecifik kontakt, anpassade kabellängder och -färger och en detaljerad MAXUS EUNIQ 6 monteringsanvisning. För montering av den fordonsspecifika 7-poliga elsatsen behöver bakplåten på bilen inte bearbetas.. Baktill på er MAXUS EUNIQ 6 finns det redan en passande kabelgenomföring som kan användas.
Här finns monteringsanvisningar på olika språk, efter artikeln flera kompletterande texter med monteringshjälp och extra bildmaterial som gör monteringen av produkten ännu lättare för dig.
-
Maxus EUNIQ 6
-
BilmodellEffektÅrsmodell
-
- Bilmodell
- Maxus EUNIQ 6 EV
- Effekt
- 130 kW / 177 PS
- Årsmodell
- 05.20 -
-
Säkert och transparent: GPSR-kompatibel tillverkarinformation. I enlighet med den nya EU-förordningen GPSR hittar du här all viktig information om tillverkaren av denna produkt. Detta inkluderar kontaktuppgifter som ger dig direkt tillgång till tillverkaren vid frågor eller problem. För oss är det viktigt att du som kund alltid har tillgång till all relevant information.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



