TowTec Elsats 7-polig Databuss specifik - SSANGYONG TORRES
TowTec Elsats 7-polig Databuss specifik - SSANGYONG TORRES
- Aktivering krävs: Nej
- Avstängning av parkeringshjälpen: Ja
- lämplig för SSANGYONG TORRES
- Årsmodell 06.22 -
- 98 % positiva omdömen
- Toppkvalitet
- snabba leveranser
- förstklassig rådgivning
Den 7-poliga elsatsen tillverkas speciellt för er SSANGYONG TORRES av tillverkaren TowTec. Denna elsats med 7 poler ansluts till det befintliga databussystemet i SSANGYONG TORRES. Om belysningen på släpet skulle vara defekt så indikeras det via bilens system. Obs! Det behövs inte längre någon kodning för den här elsatsen.
Med hjälp av den 7 poliga elsatsen CAN-bus modul regleras frånkopplingen av den fabriksmonterade parkeringshjälpen på din SSANGYONG TORRES automatiskt. För montering av den fordonsspecifika 7-poliga elsatsen behöver bakplåten på bilen inte bearbetas.. Baktill på er SSANGYONG TORRES finns det redan en passande kabelgenomföring som kan användas.
Här finns monteringsanvisningar på olika språk, efter artikeln flera kompletterande texter med monteringshjälp och extra bildmaterial som gör monteringen av produkten ännu lättare för dig.
SangYong föddes 1954 men förvärvades av Mahindra & Mahindra från Indien 2010. Koncerncentrum finns i sydkoreanska Seoul.
-
Ssangyong TORRES (J100)
-
BilmodellEffektÅrsmodell
-
- Bilmodell
- Ssangyong TORRES (J100) 1.5 GDI
- Effekt
- 120 kW / 163 PS
- Årsmodell
- 06.22 -
-
- Bilmodell
- Ssangyong TORRES (J100) 1.5 GDI AWD
- Effekt
- 120 kW / 163 PS
- Årsmodell
- 06.22 -
-
Säkert och transparent: GPSR-kompatibel tillverkarinformation. I enlighet med den nya EU-förordningen GPSR hittar du här all viktig information om tillverkaren av denna produkt. Detta inkluderar kontaktuppgifter som ger dig direkt tillgång till tillverkaren vid frågor eller problem. För oss är det viktigt att du som kund alltid har tillgång till all relevant information.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



